Lokata w Getin Bank – na co zwrócić uwagę?

Znaleźć atrakcyjną lokatę, która pozwoli nam dobrze zyskać na naszych oszczędnościach nie jest łatwo. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w ostatnim czasie oferty banków są coraz bardziej atrakcyjne. Można, więc mieć nadzieję, że powoli oprocentowanie lokat będzie wracać do wartości z przed kilku lat.porownanie lokat bankowych

E-lokata Słoneczna III w Getin Bank

Bardzo dobrą ofertę przygotował Getin Bank. Oferuje on lokatę, którą można założyć przez Internet, a jej oprocentowanie wynosi aż 2, 90 %. Najlepsze lokaty bankowe oferują możliwość założenia ich w ciągu kilku chwil. Tak właśnie jest z e-lokatą w Getin Bank. Jak w większości banków, tak również tutaj musimy spełnić pewien warunek. Tak wysokim procentem objęte są tylko i wyłącznie nowe środki pieniężne. Liczą się wszystkie depozyty w Getin Bank. Lokata może zostać uruchomiona na okres 6 miesięcy. Środki, jakie możemy na nią wpłacić to minimum 500 złotych. Maksymalna suma na E-lokacie Słonecznej III w Getin Bank nie została określona. Oznacza to, że możemy ulokować tyle środków pieniężnych ile tylko chcemy. Dużą zaletą jest to, że nie musimy posiadać konta w Getin Banku, aby założyć lokatę. Najnormalniej w świecie nie ma takiej potrzeby. Wielka szkoda, że niektóre banki nadal stosują obowiązek posiadania konta w ich banku, w zamian za atrakcyjne oprocentowanie lokaty. Lokatę można założyć dosłownie w trzech krokach. Mamy również czas na wpłacenie na nią naszych pieniędzy. Bank będzie ich oczekiwał przez 7 dni od momentu założenia lokaty.

Czy warto zainteresować się ofertą Getin Banku?

To czy warto jest chyba oczywiste. Każdą ofertą banku, która w przyzwoity sposób pozwala nam powiększać zaoszczędzone pieniądze należy się interesować. Dziś Getin Bank ma bardzo dobrą ofertę, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Warto natomiast śledzić na bieżąco oferty innych banków, ponieważ oprocentowanie w ostatnim czasie ulega zmianom, a banki walczą o klientów poprzez właśnie różnego rodzaju promocje mające zachęcić do skorzystania z ich usług. Oferta ta jest dostępna m.in. na konta-oszczednosciowe.blogspot.com/2015/09/ranking-lokat-pazdziernik-2015.html.

Getin Bank posiada w swojej ofercie również inne lokaty, z wyższym oprocentowaniem. Warto jednak zaznaczyć, że żadna z nich nie jest tak prosta i szybka w uruchomieniu jak E-lokata Słoneczna III. Warto, więc pomyśleć o jej uruchomieniu tym bardziej, jeżeli mamy znaczne środki pieniężne, a ta oferta nie posiada maksymalnego limitu kwoty umieszczonej na lokacie, co jest dla niektórych bardzo ważne.

Zobacz wiadomości o podobnej tematyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>